Aktualności

Inwestycja w Projekt Placu Zabaw

Inwestycja w Projekt Placu Zabaw

SZANOWNI PAŃSTWO

Firma Homeapartamenty.pl Sp. z o.o., zdobywca nagrody za najlepszą inwestycję mieszkaniową w roku 2014, przyznawaną przez dodatek biznesowy Rzeczpospolitej i Dziennika Gazeta Prawna zaprasza na wielkie otwarcie najlepszego na Śląsku Placu Zabaw dla dzieci.

START 26 czerwca 2015 GODZ. 16:30

CO NAS WYRÓŻNIA?

Plac Zabaw ufundował i wykonał nowy Inwestor inteligentnych apartamentów iHOME  spółka Homeapartamenty.pl Sp. z o.o., w ramach działalności pro publico bono, prowadzonej obok podstawowej działalności biznesowej Spółki.

Prowadząc działalność w koncepcji Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie jako jedyny deweloper na rynku rozpoczynamy naszą nową inwestycję iHOME od stworzenia wyjątkowego miejsca zabaw dla pociech naszych mieszkańców. Będąc firma odpowiedzialną społecznie określamy priorytety, które uwzględniają interesy społeczne i ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami interesariuszy.
Bycie odpowiedzialnym nie oznacza tylko spełniania wszystkich wymogów formalnych i prawnych, ale oprócz tego zwiększone inwestycje w public relations, w ochronę środowiska i relacje z otoczeniem firmy, czyli dobrowolne angażowanie w budowanie, czy nawet zmienianie relacji z otoczeniem, w którym powstaje nowa inwestycja, tak aby wszyscy mogli z niej skorzystać. Społeczna odpowiedzialność jest procesem, w ramach którego Homeapartamenty.pl zarządza swoimi relacjami z różnorodnymi interesariuszami, którzy, wierzymy będą mieć faktyczny wpływ na sukces naszych inwestycji, a w tym przypadku inwestycji iHOME  sukces powstających inteligentnych domów.

Inwestycję w Projekt Placu Zabaw, tworzonego według własnej wizji Ekologicznego, Design-erskiego i Inteligentnego miejsca zabaw dla dzieci, o wartości blisko 300.000 PLN, traktujemy zatem nie jako koszt, lecz inwestycję w przyszłość.

ECOHOUSE – Plac Zabaw, tak jak i całość realizowanych przez nas inwestycji nastawiony jest na promowanie rozwiązań ekologicznych i przyjaznych naturze. Dlatego przy realizacji wykorzystaliśmy naturalne materiały: drewno, beton, dużo terenów zielonych a także promujące ekologię – oświetlenie halogenowe LED.

DESIGN YOURSELF – ponieważ nastawieni jesteśmy na promowanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, także stworzony przez nas Plac Zabaw zaprojektowany został z myślą o najdrobniejszych detalach i przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów. Chcemy, żeby każda realizacja naszej firmy była nowoczesna i jedyna w swoim rodzaju.

iHOME – stawiamy na nowoczesne inteligentne rozwiązania ułatwiające życie mieszkańcom. Dlatego też Plac Zabaw wyposażony będzie w system monitoringu z możliwością podglądu w domu dla każdego rodzica. Dzięki temu będą oni mogli mieć swoje pociechy cały czas na oku, bez konieczności wychodzenia z domu.