Garden+

Położenie Garden+ pozwalające w ciągu zaledwie kilku minut dostać się do stolicy województwa oraz innych ościennych miast regionu jest niepodważalnym atutem jego lokalizacji. Kilka minut jazdy samochodem dzieli to ustronne, ciche i spokojne miejsce od Katowic (dojazd autostradą A4). Ponadto doskonałe skomunikowanie z Krakowem pozwala dostać się w kilkadziesiąt minut do stolicy Małopolski.

Morgi – Balice airport 60 km
Morgi – Katowice airport 40 km
Morgi – Katowice 12 km
Morgi -Kraków 70 km

Garden+ położone jest 1,5 min drogi od Autostrady A4 oraz 2 min od węzła komunikacyjnego S1 – tzw. krajowej jedynki, umożliwiającej połączenie z granicą kraju od strony południowej Cieszyn – ok. 40 min oraz ze stolicą Beskidów – około 25 min Bielsko Biała. Z drugiej strony trasą S 1 dojechać można do lotniska Katowice-Pyrzowice – ok. 20 min i dalej do trasy na Łódź i Warszawę.

Szybkie połączenie przy małym natężeniu ruchu z autostradą A4 w tej okolicy daje możliwość połączenia ze stolicą Małopolski – Kraków ok. 45min. oraz w przeciwnym kierunku stolicą Dolnego Śląska – Wrocławiem ok. 2 godz. drogi poprzez Opole (1 godz. drogi).