Garden+

Garden+

Inwestycja GARDEN + jest realizowanym przez Spółkę Home Construction & Design Sp. z o.o. projektem budowy luksusowych apartamentów utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Cechą charakterystyczną projektu jest zastosowanie niebanalnych i pionierskich na polskim rynku nieruchomości rozwiązań, wśród których wymienić należy brak latek schodowych i bezpośredni dostęp do apartamentów z zewnątrz, czy też stalowe ażurowe schody zewnętrzne prowadzące na nowoczesne tarasy zlokalizowane na dachach apartamentów. GARDEN + jest kontynuacją projektu INSIDE GARDEN, który zyskał uznanie nie tylko Klientów, ale również uhonorowany został SYMBOLEM Najlepszej Inwestycji Mieszkaniowej 2014 roku.

W ramach projektu powstanie 10 apartamentów o powierzchni od 65,5 do 82,5 m2,

GARDEN + to produkt niestandardowy, odbiegający od utartych rozwiązań i oferujący nowoczesny design połączony z komfortem użytkowania.

Inwestycja GRADEN + jest II etapem zrealizowanej na osiedlu Słoneczne Wzgórze w Mysłowicach inwestycji INSIDE GARDEN. Teren inwestycji, przylegający bezpośrednio do Osiedla, zostanie ogrodzony, z zastosowaniem pełnego monitoringu połączonego z siecią wifi oraz z ochroną fizyczną 24h/dobę. Każdy z mieszkańców będzie mógł połączyć się zarówno z własnym apartamentem, jak i ochroną osiedla, dzięki czemu w dowolnym momencie i miejscu na świecie uzyska podgląd do kamer monitoringu.

Inwestycja GARDEN + posiada dostęp do zlokalizowanego na terenie Słonecznego Wzgórza profesjonalnego, w pełni zorganizowanego monitorowanego placu zabaw, dzięki czemu dzieci będą miały bezpieczne miejsce do zabawy a rodzice podgląd co robią ich pociecha.

Inside Garden