iHome

iHOME jest doskonale skomunikowane z centrum Katowic oraz z sąsiadującymi miastami (autostrada A4 Katowice -Kraków, droga krajowa S1 oraz komunikacja miejska – 2 linie autobusowe łączące inwestycję z Centrum Katowic). Położenie iHOME pozwalające w ciągu zaledwie kilku minut dostać się do stolicy województwa oraz innych ościennych miast regionu jest niepodważalnym atutem jego lokalizacji. Ponadto doskonałe skomunikowanie jest z Krakowem, pozwala dostać się w kilkadziesiąt minut do stolicy Małopolski.

Morgi – Balice airport 60 km
Morgi – Katowice airport 40 km
Morgi – Katowice 12 km
Morgi – Kraków 70 km

Lokalizacja inwestycji stanowi jeden z jego podstawowych atutów w porównaniu z ofertą konkurencji, realizującą inwestycje w południowych dzielnicach Katowic, tj. Podlesie, Kostuchna, Zarzecze, czy też Giszowiec, z których dojazd do centrum Katowic w godzinach porannego i popołudniowego szczytu utrudniają liczne skrzyżowania z sygnalizacją świetlną i drogami podporządkowanymi.

Powyższe wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu oferty handlowej i służą do poglądowego zobrazowania planowanej inwestycji