iHome

eco

iHome to mieszkania inteligentne, zaprojektowane z myślą o Klientach. Zastosowane nowoczesne technologie pozwalają po wyjściu z domu pozostawić mieszkanie na absolutnym minimum poboru energetycznego. Czytnik kart magnetycznych przypisanych do danego mieszkania pozwala na otwarcie drzwi wiatrołapu. Zintegrowany z telefonem wideodomofon pozwala naszym Klientom przeprowadzić rozmowę podczas nieobecności w domu z odwiedzającym.

 

W ramach projektu iHome powstanie sześć budynków apartamentowych z ośmioma apartamentami w każdym o łącznej liczbie 48 apartamentów. Planowane jest zabudowanie pod jednym z budynków apartamentowych na kondygnacji -1:

  • kompleksu mini SPA dla mieszkańców, gwarantujący miejsce wypoczynku po powrocie z pracy (powierzchnia około 400 m2 z zespołem saun, jacuzzi i halą do squosha oraz siłownią),
  • winiarni ze starannie wyselekcjonowanymi winami, trafiającymi w gust nawet najbardziej wymagających Klientów oraz nowościami, z którymi Klienci będą mogli się zapoznać podczas organizowanych degustacji.
  • Home Kids – miejsca, w którym pociechy będą mogły spędzać wolny czas zarówno podczas zabaw organizowanych przez animatorów, jak i poprzez uczestnictwo w zajęciach dodatkowych (językowe, taneczne). Inwestycja iHOME z myślą o najmłodszych mieszkańcach przewiduje powstanie profesjonalnego i w pełni monitorowanego placu zabaw, dzięki czemu dzieci będą miały bezpieczne miejsce do zabawy a rodzice podgląd co robią ich pociecha.

Na kondygnacji podziemnej pozostałych 5 apartamentowców utworzone zostaną 72 podziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

Ochrona

Teren iHOME zostanie ogrodzony, z zastosowaniem pełnego monitoringu połączonego z siecią wifi oraz z ochroną fizyczną 24h/dobę i szlabanem na wjeździe na teren inwestycji. Każdy z mieszkańców będzie mógł połączyć się zarówno z własnym apartamentem, jak i ochroną osiedla, dzięki czemu w dowolnym momencie i miejscu na świecie uzyska podgląd do kamer monitoringu.

Powyższe wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu oferty handlowej i służą do poglądowego zobrazowania planowanej inwestycji