O Nas

DBAMY O KAŻDY DETAL

Jesteśmy nastawieni na innowatorskie i designerskie rozwiązania, pozwalające Klientom na co dzień obcować ze nowoczesną architekturą. Dbamy o to, by nasze projekty łączyły nowoczesność z wysokim komfortem użytkowania. Zależy nam na wprowadzeniu nowej jakości na rynku mieszkaniowym.
Ustanawiamy standardy branży tworząc nowe trendy i standardy rynkowe. Dziś budujemy pierwsze inteligentne osiedle. Przez „Rzeczpospolitą” zostaliśmy uznani „Najlepszą Inwestycje Mieszkaniową w Polsce”.

BUDOWNICTWO INDYWIDUALNE

Działając w imieniu Klientów jako GENERALNY WYKONAWCA, odpowiadamy za planowanie i wykonanie całego zakresu planowanego przedsięwzięcia inwestycyjno-budowlanego, począwszy od znalezienia dogodnej dla Klienta działki/lokalizacji pod budowę, poprzez dokonanie wszelkich uzgodnień branżowych, zaprojektowanie budynku, uzyskanie pozwolenia na budowę, wybudowanie domu w stanie deweloperskim, a także wykonanie aranżacji wnętrza i wykończenie budynku pod klucz. Klienci indywidualni mają przy tym możliwość włączenia się w proces inwestycji w dowolnym momencie jego trwania.

 

DORADZTWO INWESTYCYJNE

Podpowiadamy opcje i rozwiązania, które będą w stanie najlepiej spełnić oczekiwania Klientów. Posiadamy zespół własnych projektantów, którzy w ramach oferty DESIGN YOUR SELF pomagają Klientom zaprojektować mieszanie/dom ich marzeń.

PROJEKTOWANIE

Zatrudniamy zespół projektowy architektów przygotowujących projekty architektoniczne oraz wykończeniowe z dbałością o każdy detal.