Współpraca

STREFA RELAKSU I ROZRYWKI

W tym celu rozpoczęliśmy rozmowy z firmami, które wstępnie wyraziły chęć współpracy i które pragniemy Państwu w krótki sposób przedstawić:

logo-hde

Helen Doron English

http://helendoron.pl/myslowice/
Helen Doron English to sieć szkół językowych, działająca w 35 krajach świata. Stosują oni metodę nauczania języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, która powstała ponad 30 lat temu. Około 2 milionów uczniów mówi po angielsku dzięki metodzie Helen Doron English. W Polsce pierwsze szkoły powstały 16 lat temu. Obecnie z programów szkoły korzysta 27000 uczniów w ponad 200 placówkach.
Wszystkie kursy Helen Doron English opierają się na tych samych zasadach: naturalna nauka języka, zajęcia w całości prowadzone po angielsku, małe grupy, pozytywne wzmocnienia, słuchanie płyt w domu, inne aktywności edukacyjne, organizowane przez kreatywnych nauczycieli.

 

logo-bystrzak

BYSTRZAK Akademia Twórczego Rozwoju

http://www.katowice.bystrzak.org/
Doświadczona kadra nauczycieli i pedagogów pełnych pasji i zaangażowania w połączeniu z nieszablonowymi metodami nauczania – to Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak. Zajęcia prowadzone są w oparciu o zasadę: nauka przez zabawę. Podczas zajęć maluchy będą poznawać tajniki otaczającego nas świata w tym m.in. kolory, zagadnienia z zakresu biologii, geografii, matematyki i innych. W Akademii istnieje także możliwość zorganizowania urodzin czy też spędzenia naukowych wakacji czy ferii.